| NicEbOy a întrebat:

Cum pot sami comving prietena sa faca sex cu mine? Am impresia ca ma ia de fraier nu vrea de nicio lege sa o faca.
Dau FUNDA

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Sex sau dragoste? E o diferenta mare. Daca nu este convinsa ca o iubesti cu adevarat, cu siguranta nu vei primi nimic. Poate esti tu prea insistent iar ea gandeste ca asta este telul tau, sa o duci in pat.Incearca sa o cuceresti mai intai si apoi vor veni si celelalte "activitati" ale unei relatii de iubire.Succes!

| Awesom a răspuns:

Daca mai insisti s-ar putea sa iti faca papucii, nu o mai sufoca cu cereri de genul hai sa ne-o tragem.Fii si tu cu rabdare insa daca impliniti un an si nu ti-ai tras-o cu ea, atunci chiar te ia de fraier.

| qpattyx3 a răspuns:

Te`ai gandit ca poate nu e pregatita? Imi pare rau pentru tine.Nu ai mentionat ce varsta a veti, deci presupun ca nu sunteti foarte mari.Nu o obliga daca nu vrea, o sa vezi ca poate va veni vreme cand ti`o va cere chiar ea.Dar daca totusi esti asa de disperat spune-i ca te desparti de ea daca nu faceti. Dar nu ar trebui daca o iubesti.Ar trebui sa te gandesti si la consecintele la care se gandeste ea.Bafta!

| alexovidiu53 a răspuns:

Sp asa vrei sa ne. si it va da rasp

| George00 a răspuns:

In primul rand poti sa specifici ce varste aveti fiecare?