| Utilizatoare123 a întrebat:

Cum pot scapa de senzatia de gadilat la inceputul unei partide de cunnilingus?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ăsta e si scopul.
Gadilat, excitat, orgasm. Orgasmul doar daca este meseriaș.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tie i ti place?

| VoidEternal a răspuns:

Zi-i sa nu se mai barbiereasca.

unless we're talking about a girl laughing

| Utilizatoare123 explică (pentru VoidEternal):

E barbierit. Ma gadila in sine...limba...doar la inceput laughing ciudat

| VoidEternal a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Well, atunci trebuie sa fii puternică, sa strângi din dinți și să suporți. E greu, dar cineva trebuie sa o facă.

You can do it, believe in yourself! laughing)

Serios vorbind, cred că e normal. Nu știu dacă poți face ceva, dar deși râsul nu își are locul neapărat în situațiile astea, nu cred că supără cu adevărat pe cineva.

| Iluzionistul69 a răspuns:

O sa te obisnuiesti cu timpul, daca orgasmul e mai intens asa atunci mergi mai departe ca merita chiar daca te "gadila" te si excita mai tare gadilatul ☺

| jorgedoliu465 a răspuns:

Plangi

| lindicoasamucoasa69 a răspuns:

Buna fata!(sau baiat nu stiu daca cunnilingus se poate performa si la barbati in zona anala).Eu zic sa scuturi patura de purici insecte omidute etc inainte de partida. Sper ca am ajutat