| larisssssa a întrebat:

Cum pot slabi? Vreau neaparat sa slabesc cel putin 5-6 kg pana la vara sau chiar mai mult pentru ca vreau sa merg la dansuri din buric.

Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Salut.in primul rand-sport, miscare, sanatate.si un regim alimentar bogat in multe fructe,multe ceaiuri,apa, legume. fara prajeli, fara grasimi care iti vor ingrosa arterele si iti vor imbolnavi rinichii.grasimi,artere ingrosate, rinichi bolnavi-obezitate.organismul nostru contine 90%apa.deci sa-i dam Cesarului ce esta al Cesarului.consuma cat mai multe lichide.asa iti vei curata organismul de toxine, de grasimi si automat avand o stare de sanatate mai buna cu siguranta vei elimina si grasimea deja vizibila pe exterior.curata organismul si traieste mai sanatos! bea ceaiuri si apa cu lamaie, stoarce fructe si bea sucul.fa un pic de miscare si zambeste cat mai mult.trebuie sa traiesti in armonie cu tine si cu cei din jur si vei reusi orice! multa sanatate si succes!

3 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Du'te la sala :d o sa te puna acolo antrenoru' sa alergi de'or sa-ti sara capacele.slabesti acolo de tot e grasime adunata in iarnatongue

| Sentinel a răspuns:

Regim draga. Regimul e tot. A, sa nu uit. Regim + alergare intens 5 zile pe saptamana. Poti apela la Fat Burner, vezi www.pronutrition.ro pentru un efect mai accelerat.

Cum stii ca slabesti? Atunci cand dai cu mana pe frunte si culegi stropi de transpiratie. Altfel te stresezi degeaba