| VacutzaRoscata a întrebat:

Cum pot viola un baiat?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

straight face Ce intrebare... cum sa intrebi asa ceva?laughing)
Uite il bagi intr-o dubitza, il legi de maini si de picioare, il exciti si bagi in tine blushing laughing))))

11 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cred ca te bate mai degraba.laughing stiind ca esti fata, baiatul e mai puternic, daca ii place nu-l violezi, doar daca nu se numeste violare! fara voia lui.si draga la 11 ani sa nu mai ai iluzii ca esti doar o copila, pune mana pe jucarii si pe carte!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Wow
nu cred ca poti laughing

| Allexandraaa a răspuns:

Il pui capra si-l f*uti in cur laughing).

| Lollipopy a răspuns:

Il **** in cur.cu ce vrei tu

| EuOO a răspuns:

Uitându-te la el. Tu ştii cum rămâne cu sechele?

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

laughing love struck ador intrebaarea... ar fi fain, daca s-ar putea asa ceva in zilele astearolling on the floor orkm uite o idee:. il inviti l tine acasa, ii dai ceva d baut ceva care sal imbete, ii spui ca maram vr sa-i faci un fel d joc, il legi cu ceva l oki pn nu mai vede niik, dupa il legi si de skaun, il dezbraci, si restul te descurci laughinglove strucklove strucklaughing

Funda?laughing

| jojo_2491 a răspuns:

Parca ziceai ca ai 11 ani?!?!

| Crinutzaaa a răspuns:

laughing pai daca i place sta si nu ai cum sa-l mai violezi

| basexcu a răspuns:

Il trezesti din somn cu un blowjob happy

| kate_3254 a răspuns:

laughinglaughing)
ii spui ca ai ceva pentru el, il legi la ochi cu o esarfa si dupa de un scaun sau de pat si faci ce vrei cu el!:p Bafta!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai u numai intrebari asa ai.straight face