| JammyBrooks a întrebat:

Cum pot vrajii un baiat?

30 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cu o bagheta magica.
O vei invarti deasupra capului tau si te vei gandi la el, rostind urmatoarele:
Fie ca cea ex subter supter crepito suus sentio

| Miauti a răspuns:

Cu magie ~! depinde de caracter si personalitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă tu eşti cea din poza de la avatar, îl vrăjeşti întorcându-te cu spatele la el.

| zxzx a răspuns:

Vrajitoare, logic

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

LOL laughing

| JammyBrooks explică:

In primul rand nu sunt eu in poza...e luata de pe net

| daassh a răspuns:

Nu trebuie sa-i faci "vrajii", deci nu ai cum sa-l "vrajesti", totul e simpul trebuie safi tu insuti si sa-i marturisesti sentimentele, iar daca te place, o sa fiti fericiti, daca nu la fel de fericiti o sa fiti.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... pei un baiat nu trenuie vrajit
Trebuie sa te porti normal... sa fii tu insati
Trebuie sa te gindesti ca etsi o fata frumoasa si ca o sa te placa asa cum etsi. Funda?

| Indestructible a răspuns:

Cu o baghetă magică.

| selysol a răspuns:

Sti cum sa faci? te bagi cu capul in pamant ca strutii si iti bati cuie in degete ca sa nu mai poti scrie intrebari tampite in primul rand schimba-ti poza ca nu a fost o alegere prea inspirata pentru ca cine iti vede poza te i-a la misto si evita sa te ajute laughing

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Majoritatea te-au luat la mişto.Dar oh go on.Depinde de băiat dacă te place sau nu. Încearcă să fii cât de cât prietenă cu el.Şi incearcă să vezi dacă te place (dar trebuie să ai "papagal"). Întreabă-l dacă îi place de cineva.
Nu ştiu dacă va merge dar încearcă.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Misto data de nastere laughing 11 Ianuarie 1912. Si in plus nu tu trebuie sa-l vrajesti, el trebuie sa te vrajeasca :-s

| leftside a răspuns:

Poti vrajii un baiat numai daca iti pui un cearceaf pe fata aia a ta rolling on the floor))))))

| leftside a răspuns:

Pune-ti un sac in cap si poate ai mai mult noroc rolling on the floor)

| BiscuiteOreo a răspuns (pentru leftside):

Nea, merge mai bine cu punga, il vrajesti mai repede, cool

| leftside a răspuns (pentru BiscuiteOreo):

Prin punga ii se vede fata, prin sac nu se mai vede nimic happy

| BiscuiteOreo a răspuns (pentru leftside):

Punga d'aia neagra laughing Cu calendar pe ea b-) laughing))))) Ii dau eu daca nu gaseste.

| leftside a răspuns (pentru BiscuiteOreo):

laughing Merge si asa, eu vroiam sa' i dau o masca de gaze. Oricare din astea, ca are nevoie. rolling on the floor

| Chriistos a răspuns:

Ii faci vraji.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Du-te la merlin

| BiscuiteOreo a răspuns:

Incearca sa-ti pui o punga pe cap, apoi leag-o. Daca nu mai ai aer, inseamna ca l-ai vrajit.

| leftside a răspuns (pentru BiscuiteOreo):

La ce fata are, sfatul tau e perfect! laughing)

| crys23 a răspuns:

I-a bagheta si transformal in broasca laughingrolling on the floor

| bnutrino18 a răspuns:

Da-i sa bea benzinarolling on the floor

| LiveStar a răspuns:

Daca t place si il placi nu trebuie sa faci nimic...dar daca una din astea 2 conditii nu e indeplinita...nu poti sa faci nimic.

| ioanaaa1998 a răspuns:

Pai eu asa am reusit..consider ca pentru a avea un iubit prima oara persoana respectiva trebuie sa-ti fie prieten. Deci abordeaza diferite subiecte impreuna cu el, forbeste despre filme, carti, lucruri la care te pricepi, arata-i delicatetea ta si cu siguranta te va placea. Funda?

| YahooFlood a răspuns:

Cu o băşină mare.

| handbalistu94 a răspuns:

Cu o bagheta! cere sfaturi de la hermione si harry potter! laughing

| Anoniminanonimat a răspuns:

Cu bagheta