| pichu33 a întrebat:

Cum poti alinta o fata? Ma iubeste, o iubesc, si mi-a zis ca ii place sa fie alintata...si nu stiu ce implica asta happy

8 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Pisi,fai,micuta mea, trandafirasul meu si multe altele.

| Mangustă a răspuns:

Pisi, baby, iepuras, ursulet, dulceata si alte animale. (a se evita scroafa, vaca si alte animale de curte)

| neutrino a răspuns:

Si de ce nu ai intrebat-o pe ea ce implica asta? Fiecare fata are modul ei de a fi alintata. Incearca cu prajituri.

| h3r a răspuns:

O alinti asa cum o vezi tu pe ea. Asa cum iti vine pe moment. Nimic rau nu are ce sa fie, doar o iubesti.

Take care.

| buburuza2007 a răspuns:

Poti so alinti cum crezi u, atata timp cat vine din suflet si cat simti asta pentru ea

| Uofficial a răspuns:

Pai zi-i vorbe frumoase, mangaio...

| preaplictisit a răspuns:

Consulta si tu un DEX pe la primele pagini, litera A si vei gasi "a alinta". In caz ca inca nu vei fi lamurit, incearca cu "pasarica" sau "dragalasho" laughing

| Maria407 a răspuns:

Pai mie imi place sa mi se zica,, Pisii, Printesa, Papusa si Mata''. Acum depinde si de ea. Dar cele mai indicate ar fi,, Pisii si Papusa''. SPer ca te-am ajutat!:*