| Hangover a întrebat:

Cum poti atrage un baiat?

Răspuns Câştigător
| Gabi_6377 a răspuns:

Prin felul tau de a fi, prin tandretea si dragalasenia ta.Sa sti ca de fapt, fata alege si nu baiatul.Deci fi cat mai draguta, vorbeste frumos si nu te da in spectacol, cum fac toate celelete fete.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai la el.eu is baiat si stiu laughing

| informatul a răspuns:

Cu minte, si nu neaparat cu forme. Bine-inteles nu strica dar nu e motivul Nr. 1

| Annye_2425 a răspuns:

Sa fii tu insati.nu trebuie sa iesi neaparat in evidenta ca sa ii atragi atentia.

| Libelle a răspuns:

O sa ai tendinta de a te maimutari prin fata lui, de a iesi in evidenta. ei bine exact asta nu trebuie sa faci. fetele alea sunt vazute drept pitipoance, alearga dupa orice baiat si se lasa fff usor.sa ii atragi atentia intr-un mod subtil, sa fii mereu aranjata(ingrijita nu cu fuste mini, si decolteuri panala buric, ca asa i-ai atrage atentia altfel), draguta la vorba, nu te apuci sa scuipi, sa fluieri, sa injuri.

Răspuns utilizator avertizat