| Ava1231 a întrebat:

Cum poti cuceri un bărbat daca din punct de vedere fizic esti ratata?
Fara misto va rog

11 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Prin inteligență.
Dacă nu ai probleme și acolo, ai șanse destul de mari.

| Goete a răspuns:

Cum adica "ratata" din punct de vedere fizic?

| Ava1231 explică (pentru Goete):

Urata

| Goete a răspuns (pentru Ava1231):

E subiectiv ca esti urata, nu e frumos pentru mine ce e frumos pentru tine.
Ti-am scris mesaj privat

| haileewatson a răspuns:

De ce te crezi ratata din punct de vedere fizic?

Ca sa-i faci pe altii sa fie atrasi de tine, trebuie ca tu sa te iubesti asa cum esti. Sa fii multumita de tine si de corpul tau. Energia pe care o transmiti ii va atrage pe ceilalti.

Asa ca mai intai rezolva-ti probleme interioarewinking

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu o faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin inteligență, atitudine, umor si sa aveti hobby-uri comune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija lângă ce oameni te afli înainte de a-ți pune singura aceasta eticheta superficiala.

| Aditu94 a răspuns:

Buna, stai putin,cum adica "ratata" fizic? Nu ai sani,nu ai fund,si esti scandura sau plinuta? Fata mea,nu ma lua in nume de rau,dar nu e nimeni perfect pe lumea asta, daca tu incerci sa cuceresti un barbat si el efectiv nu te vrea,nu esti tu de vina,pur si simplu nu e omul tau, cine are ochii sa te vada, va vedea mai departe de aspectul fizic,anume la interior. Si eu ma confrunt cu o problema de genul,si arat destul de bine fizic, interior si exterior.dar problema e ca fiecare cauta ceva, unii vor un print calare pe cal alb, cuminte si rau in acelasi ttimp, altii un Jack Sparow, un nelugiitor al lucrurilor rele..altii vor aventuri,altii vor ceva serios si tot asa. Lasa timpul sa curga,lasate cucerita de baieti,care te vrea,te va alege asa cum esti, va simtii ca esti deschisa si vrei sa dai curs si totul va veni de la sine,nu dispera. Dar daca ai un baiat si vrei sa il surprinzi,sa il cucerestii, vezi ce pasiuni are,ce hobby-uri,ce ii place sa faca si asa mai departe si incearca sa te integrezi in actiunile pe care le face,de ex: ii place sa joace jocuri video,ii place sa se plimbe, ii place sa asculte muzica, sa faca cumparaturi, sa citeasca, inttra in viata lui si fii ceea ce cauta si crezi ca are nevoie. Tine minte, capul sus si pietul inainte, nu esti o ratata, esti o invingatoare, cea mai buna versiune a ta din intreaga lume. Ratata erai doar daca nu intrai in ovul incat sa te nasti si sa nu fii azi aici..deci,cum esti prezenta fizic aici, inseamna ca esti o invingatoare, totul e sa crezi in tine si in fortele tale proprii.Capul sus, ce e al tau, e pus deoparte, nu iti pierde speranta, pentru ca ea, oricum moare ultima.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
De ce consideri ca ai fi ratata dpdv fizic?

| StefanIlAreMare a răspuns:

Daca ai bani se rezolva