| Zuke a întrebat:

Cum poti cucerii o fata?

Răspuns Câştigător
| DeyutzaDanutza a răspuns:

Uite,eu sunt fata si vreau sa fiu sincera cu tine.
In primul rand incearca sa fi subtil si asa mai departe, de exemplu, farost de numarul de telefon al unui/unei rpietene/prieten de-al eisi iesi afara cu el si intreaba "Nu o chemi afara pe ~numele fetei~"
Cand iese si ea afara deobiceiincearca sa vorbesti cu ea fi dragut, dar sa nu vada ca icnerci sa te dialaea, mie una nu-miplace asta.Cand se apropiemomentul potrivit si simti ca si ea te place intreab-o daca vrea sa stea cu tine.

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Te duci la o tipa si ii zici "daca tipi, te omor" si scoti si un cutit, o cucerestii 100%

| Chαяtreux a răspuns:

Fa-o sa rada. Spune-i glume laughing

| 1Qitu a răspuns:

Simplu, o ataci.

| neutrino a răspuns:

Trebuie da fii frumos, destept si cu bani.

| diavolitadulce a răspuns:

In primul rand complimente, si atentii gen flori ciocolata bijuterii si altele

| împartezâmbete a răspuns:

Diavolita? nu crezi ca esti cam materialista? asa zuke fiecare baiat poate avea modul lui original de a cuceri o fata chiar si de la prima intalnire conteaza ce cuvinte folosesti si cum iti prezinti gesturi marunte fata de ea

| ancutz16 a răspuns:

Fa-o sa se simta bine in prezenta tahappy

| xNeverInLovex a răspuns:

Pai urmeaza pasii astia:
1.Te bagi in seama cu ea si vorbesti cu ea foarte mult.
2.O inviti in oras sau undeva foarte dragut.
3.Ii ceri numarul de telefon si id-ul de mess(nu am pus asta la pasul 1 pentru ca pe urma va zice ca esti asa.)
4.II spui adevarul..ca o placi foarte mult.
5. Vorbesti foarte deschis fata de ea
6.O intrebi daca vrea sa fiti impreuna
7.O prezinti prietenilor(sa nu creada ca nu vrei sa afle nimeni de ea)
8.Iti petreci tot timpul cu ea
9.O faci sa se simta foarte bine in preajma ta
10.II ARATI C AO IUBESTI DIN TOT SUFLETUL.