| anonim_4396 a întrebat:

happycum poti demonstra unui baiat ca il iubesti?happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Fiind sincera cu el si aratandu-i ca tii la el. Conteaza pur si simplu sa vada ca iti place compania lui. Trebuie sa il faci sa se simta bine si totodata sa vada ca te simti bine si tu. Incearca si tu sa il provoci, sa ii faci o surpriza cat de mica, sa il ajuti.

10 răspunsuri:
| D0do a răspuns:

Il strangi toata ziua in brate! 2@@

| adyshor1985 a răspuns:

Scoala-i-o cat mai des...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sunt baiat si cunosc o fata e fragutza tare pai u trebuie sa iarati fetei ce esti si dupa aceea totul devine ujor

| emo_9638 a răspuns:

1 nu al refuza 2 ai graja sa nu asi bata goc de tin 3 petrece timp cu el si 4 antreabal de cine i place si asa vezi daca ati zice ca nu ai place de nimeni anseamna ca i rusine sa ati zica ca poate persoana aia esti u ancearca si vezi ce ati iesewinking

| Smarandica a răspuns:

Prin mai multe moduri. poate sa isi deie seama ca il iubesti doar dupa modul in care-o privesti in ochi... E un fel aparte in care privesti persoana iubita, iubind-o.

| cossmy a răspuns:

Accepti sa faceti dragostewinking...asta e cea mai buna dovada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde daca el nu te iubeste at ii foarte greu... dar daca el te priveshte diferit de celelalte fete atunci cand plecatsi de la scl pupa`l asa fara sa zici nimic si dup`aia fugi daca nu merge at fii foarte calda cu el ia`l in brate.

| DenisaMetal a răspuns:

Incerca sa vorbesti cat mai mult cu el, sa fi mereu in preaja lui. Sa stai mai aproape de el.

| superwoman a răspuns:

Depinde daca esti impreuna cue l sau nu
Daca sunteti un cuplu, arata. i ca icredere in el, fii mereu dragastoasa cu el, dar nu si cand greseste, astfel si. o va lua in cap, de fata cu prietenii lui fii prietenoasa si mandreste. te cu el.
Daca nu sunteyi impreuna zambeste. i mereu, cauta motive sa intri mereu in vorba cu el, incearac sa. l seduci dinc e in ce mai mult interesandu. te de el de la prieteni comuni.

| atianin a răspuns:

Pai ii poti demonstra fiindu-i alaturi, alintandul, spunandu-i ca il iubesti si bineinteles fiind tu insuti va intelege ca il iubesti.
Sa nu-i spui tu prima ca il iubestilasa-l pe el sa fac primul acest pas este mai bine asa.