| Anonima123456dd11 a întrebat:

Cum poti excita un baiat, care nu mai e virgin( se excita mai greu)? Gen altceva decat sex oral...de asta stiu, dar mai vreau si alte modalitati... daca stiti.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Omul este o fiinta vizuala doata cu anumite zone erogene https://www.csid.ro/sex/sexualitate/ghidul-zonelor-erogene-2780124

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai eficienta si totodata simpla metoda prin care ai reusi sa-ti vezi dorinta indeplinita, ar fi cea prin care i-ai oferi o repriza de petting autentic, intr-un cadru foarte foarte... intim. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Depinde ce înțelegi tu prin „a excita" un băiat. (indiferent dacă e sau nu virgin).

| ywar a răspuns:

Il calaresti. Cowgirl, ce mai! Ce aveti in cap! Oricum, altceva decat ar trebui sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o alta modalitate de a-l excita e sa-i placa de tine, sau mai bine spus sa nu mai fie plictisit de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rimming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai e virgin nu prea il mai poti excita. Ii trebuie alta fata.

| Anonima123456dd11 explică (pentru anonim_4396):

Si ea in plus ce i face? Eu n am facut sex cu el.

| Adrian2004188 a răspuns:

Depinde.Ori il calaresti, ori ii faci laba ori daca nu incerci mai multe pozitii. Uite aici cateva https://www.google.com/......0/amp.Sper ca te-am ajutat

| Adrian2004188 a răspuns:

Pai la-i putea excita facandu-i laba, calarindul sau incercand mai multe pozitii. Uite aici mai multe pozitii https://www.google.com/....../amp..Sper ca te-a ajutat!