| Rozzaaa a întrebat:

Cum poti excita un baiat, la prima intalnire? devil
laughing
Fundita, fundita >:

Răspuns Câştigător
| razvascump a răspuns:

Paiwinking acum daca te referi la sexhappy totul vine de la sine si la cat de bine t pricepi happy daca te refer la intalnire, intalnire happy incearca cateva saruturi pasionalewinking:X cu fetele stiu sa le faca:* si incearca cateva mangaieri frumoase happy:X si delicate si il terminiwinking
te mai cauta dupa aia
Fundita?

7 răspunsuri:
| Elysssa a răspuns:

Perversa esti! smug

| LookBehinD a răspuns:

Ii stai in "poala" big grin

| Eu_7189 a răspuns:

Dne ce intrebare;]]

| alexandraa666 a răspuns:

Il saruti usor pe gat, te dai pe langa urechi, il atingi un varful limbii cate putin, poti sa.l exciti si cu un sarut mai. Sau simplu ii pui mana la instrument laughing

| iuli123 a răspuns:

Vorbisi de sex

| Stefo12 a răspuns:

Ii pui mana pe picior aproape de oran big grin

| istefan a răspuns:

Hmmm, i-o freci?!