| clovnul a întrebat:

Cum poti face o fata sa te placa?(ma intereseaza diverse trucuri ) astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i dai la vinclu.

5 răspunsuri:
| SecretLover10 a răspuns:

Pai nu e chiar usor.Trebuie sa ii arati ca tu esti alaturi de ea in orice situate indiferent de ea, sa o consolezi cand e trista si sa o askulti atunci cand are nevoie.necesita timp asta nu se va realiza asa peste noapte, trebuie rabdare si inca ceva. Daca acea fata e nervoasa pe un baiat nu incerca sa ii ei apararea baiatului.Bafta

| The17Bebo a răspuns:

Sunt doua categorii de fete 1. cea care se uita la suflet ( ca mine)2.cea care vrea doar aspect... din punctul meu de vedere nu trebuie sa impresionezi nici o fata sa fii tu insuti asa cum esti tu...sa nu te folestesti mult de aspect folosestete cu ce te-ai nascut cu bunatatea din suflet:* si la a doua categorie eu zic sa nu-ti pui mintea cu panaramea din aleaoh go on ca nu-s de tine:*esti frumos si cumsecade gasesteti una dupa suflet nu dupa corptongue

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

@The17Bebo.eu ma uit si la suflet, si la aspect.sa fie frumos, cat de cat, sa nu ma fac de ras daca ma vede cineva cu el.(cel putin pana la 18 ani)

| NoSmile a răspuns:

Buna. eu zic ca este placut de mai toate,ca esti asa cum majoritatea isi doresc. prin nebunia de care dai dovada,cred ca atragi pe oricine;-) si daca ii dau mai multa atentie decat altora,sa fii si mai glumetz cu ea, cred ca te va placea. bafta, sa ma anunti ce-ai facut, te pup

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Îţi trebuie timp pentru asta, deci nu există niciun truc miraculos cu care să o faci să te placă instantaneu. Doar încearcă să te porţi frumos cu ea, să pui suflet în relaţia (de prietenie) pe care o aveţi, să nu râzi de ea sau să o jigneşti şi să fii acolo pentru ea când are nevoie de tine, cu un sfat, o glumă, o părere. De asemenea, discută cu ea despre subiectele care îi plac - chiar dacă tu nu eşti atât de interesat. Va fi o chestie destul de plăcută.