| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti face o fata sa te sarute fara sa faca baiatul primul pas

5 răspunsuri:
| Aidan a răspuns:

Pune-i cutitul la gat, face orice.

| Adryan17 a răspuns:

Ceri prea multe de la viata. Trebuie sa o faci sa fie foarte indragostita de tine. Sa te iubeasca mult, iar tu sa refuzi sa o saruti, atunci ar putea sa-ti fure un sarut.

| Captoresque a răspuns:

Bea și tu niște zeamă de varză, izul pe care o să-l emani după ce-l bei se numesc feromoni și asta ne dă pe noi, muierile, pe spate. Efectiv leșinăm.

| Trolozaur a răspuns:

Iti schimbi sexul, si poate ca lesbiana o sa ai sanse sa te sarute vreo fata prima.

| MatzaNeagra a răspuns:

Frateee baiatul trebuie sa faca de obicei primul pas mai ales cand e vorba de sarut! Sarut-o omule!