| Ramona569 a întrebat:

Cum poti face un baiat sa te remarce sau sa te bage in seama, fara a parea ca te dai la el?

Răspuns Câştigător
| chiska16 a răspuns:

Daca sunteti intr-o companie..nu ii atragea atentia, incearca sa il inconjori. Dar daca este din alta clasa, inceasrca sa fii prin preajma lui mai "prieteneste". Apoi, cind veti ramane in doi..incearca sa glumiti..si apoi tot in gluma spune-i ca il placi happy succesewinking

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Incearca sa iesi mereu aranjata din casa!
Iar daca prietenii sunt cat de cat comuni (colegi de scoala), asa poti sa ajungi cat de cat langa el.p urma daca vorbiti, poti vb cu el ca si un prieten, nu va remarca ca-l placi!

| h3r a răspuns:

Excentrică.
Ai putea intra în vorbă cu el.

| july00 a răspuns:

Vorbeste cu el.

| alkhymeia a răspuns:

Arunca-te pe geam..vei fi remarcata cu siguranta

| flippy94 a răspuns:

Mai nou exista facebook pentru asta, dai si tu 1-2 like-uri, un comment

| LiiaX3 a răspuns:

Depinde, incerca sa vorbesti cu el ca intre prieteni. cum a spus si Flippy94 imprieteneste`te cu el pe FB vorbiti pe mess, fata in fata. Incearca sa fi prietenoasa cu el. si apoi depinde ce vrei sa faci mai departebatting eyelashes

| Slujitoru_Toma_1959 a răspuns:

Sa ti ie i un batic pe cap