| nonny50 a întrebat:

Cum poti iesi dintr'o stare depresiva? Cauzata de neputinta intanlirii persoanei iubite! sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti cu cineva care te face sa uiti de momentul prost prin care treci sa te faca mai vesel.

| TitiDrLove a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la asta! sa te gandesti ca viata e frumoasa si ca vor fi multe fete care te vor face sa fii fericit! sa intelegi ca la urma urmei nu te-ai fi insurat cu respectiva! sa iti ocupi timpul cu ceva ce ti se pare placut, fara sa te mai gandesti la ea!
stiu ca e greu, dar crede-ma ca am avut depresii zilnice din cauza unei persoane la care am tinut timp de 5 luni si credeam ac nu voi mai iubi niciodata asa, nu voiam pe nimeni decat pe ea, dar acum s-a schimbat situatia!
Eu iti urez bafta si sa iti revii tongue

| TitiDrLove a răspuns:

Domnu gabi.cred ca esti un boschetar...imbibat in alcool. thinking daca tu gasesti solutii la toate problemele in alcool inseamna ca esti un las, nuy esti luptator! rusine! si eu beau cand sunt suparat, dar asta nu inseamna ca rezolv problemele din cauza carora sunt suparat laughing

| nonny50 explică:

Harciog.ce zici daca iti fac eu un bolc.tot cu 10 etaje.da' in pamant! Suck it! _i_

| onetwothree a răspuns:

Opinia mea e ca ar trebui sa nu renunti. Parca stiu ca ai o relatie la distanta. Crede-ma, daca o iubesti cu adevarat si ea te iubeste, tot o sa va intalniti, si faptul ca sunteti la distanta nu ar trebui sa va desparta, ar trebui sa va apropie. Si e imposibil sa nu va intalniti.Gandestete ca vine vacanta de vara, atunci o sa va puteti vedea. Cel mai bine ar fi sa ii areti ca ii esti alaturi si ca o iubesti, probabil si ea sufera la fel ca si tine ca nu va puteti vedea, dar impreuna puteti trece peste asta. Daca tu esti sigur ca ea merita, atunci poti trece peste obstacolul asta. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura iesire este contemplarea peisajului de pe un bloc cu 10 etaje.