| nonny50 a întrebat:

Cum poti iesi dintr'o stare depresiva? Cauzata de neputinta momentana a intanlirii persoanei iubite! sad

4 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

In primul rand gandeste-te nu stiu daca eti fata sau baiat dar viata nu sta in loc.de ce sa te inchizi in tine? crezi ca-ti afce bine? peste aceasta depresie poti trece doar intr-un singur mod:gandeste-te ac te-a iubit mult dar pentru ac lumea asta e atat de rea logik ca o relatie nu tine o vesnicie.mai o sa fie fete si baieti orcat. sper ac te-am ajutat no...bafta

| niki a răspuns:

Incearca sa faci lucruri ce iti plac,asculta muzica vesela,vizioneaza filme,comedii,actiune,etc, si incearca sa fi cat mai ocupat, asa timpu trece mai repede si nu te mai gandesti atat la...eu sunt departe de prietenul meu de 6 luni, e greu dar incerc sa rezist

| nonny50 explică:

Ha ha ha.ce tare esti tu ca ai dat un raspuns ca asta! laughing

| basexcu a răspuns:

Mesteci o lama happy