| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa exciti o fata? va rog raspunsuri serioase (nu vreau sa fac sex)

10 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu facand striptease.E mai fain asa.
Pa, pa!

| Belluuu a răspuns (pentru andrei1237):

Vezi ca poate, ii in stare laughing apare la ProTv ca a facut streptes in fata unei fete laughing

| andrei1237 a răspuns (pentru Belluuu):

Probabil.O sa fie mandru ca il arata la televizor.
Il va bucura desigur.

| Belluuu a răspuns (pentru andrei1237):

Crezi tu? laughing va fi jenat si nu va mai iesi din casa ceva vremewinking daca vrea so excite: sa incerce so sarute pe gat aia da excitarewinking mai ales la fete, la baieti li se ridica puls daca face asa ceva laughing

| andrei1237 a răspuns (pentru Belluuu):

Probabil.Va fi bucuros ca il arata la televizor.
Ce intrebare a mai pus!

| andrei1237 a răspuns (pentru Belluuu):

Da asa e va fi foarte jenant.Chiar ca se va rusina si nu va mai iesi deloc din casa.

| sensualus a răspuns:

Incepe cu un masaj erotic

| Ycu a răspuns:

Prin sarutari pe gat si saruturi pasinoale, pe tot corpul.

| Belluuu a răspuns:

Cel mai simplu pas smug Deci in timp ce tu faci sex oral incearca so saruti pe gat sa vezi ce bine se va simti in al 9 rai smughee hee daca nu crezi sa numi zici mie WaTzZ! laughing

| Piromanu a răspuns:

Ma pretenash sa-mi dai funda laughing)
Batea`o cu pl in cap laughing
Nu frate Glumeam pupo de pe gura pe gat pe Sani --- tot mai jos pe buric da asa incet nu repezit laughing)
Pana ajungi jos si de acolo o pupa Pl ta :d Ai bafta multa si Dai cu Prezervativ de ce? Vorba tatalui dai 10 min si stai cu capu pe burta 9 luni misto nu ceaoo!