| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa iti faci o relatie de lunga durata daca ai un caracter infect,esti foarte sadic si iti place sa manipulezi persoane pentru interesul propriu si amuzament?
Evident, persoana respectiva incercand sa se trateze la psiholog/psihiatru, neavand insa vreun rezultat biruitor.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trebuie chemati urgent hinghierii

| RAY a răspuns:

Degeaba esti sadic daca esti urat

| alexalx1234 a răspuns:

Dacă ești un cocalar infect cu BMW ai femeie garantat.

| Willis a răspuns:

Păi simplu. Nu poți să îți faci. Nu va sta nimeni cu acea persoană.
O relație nu este doar așa de fațadă. Implică multe chestii din partea ambelor părți.

| Jugoslavije a răspuns (pentru Willis):

Aolo chiar nu speram sa mor singur de foarte tanar :o

| Fabianaa a răspuns:

Mulți oameni sunt atrași de caracterul asta, nu degeaba vezi numai romane de dragoste cu astfel de personaje. Trebuie doar sa cauți.

| Depoka a răspuns:

E un bun pas stiindu-ți defectele... ai putea începe prin a te schimba, poate? Fa si tu ceva eforturi daca îți dorești cu ardoare ceva. Nu iti cade nimic din cer.