| xXx_5712 a întrebat:

Cum poti sa-l fac pe un baiat sa se indragosteasca de mine? mi-a spus ca sunt una din cele mai bune prietene ale lui, ca sunt draguta si nu stiu ce sa facthinking sa-i spun sau nu...si daca da pe mess sau fata`n fata, ajutazima va roggcrying(((. dau >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| MidnightSun a răspuns:

Eu zic sa lasi sa vina totul de la sine, mai asteapta un pic da-i:* prin vonversati sau gen: tu sti ca te iubescbatting eyelashes si ii ceri o favoare si depa ce te ajuta cu ceva : te iubeesc:Xbig hug etc. si se prinde, daca te place, va face el urmatorul pas! pop XoXo

2 răspunsuri:
| zapa1 a răspuns:

Poti sa incerci sa te aporpii din ce in ce mai mult de el
si daca totusi ii vei spune mai bine ii spui fata-n fata

| Cutit a răspuns:

Supunei...eu zic sa ii zici in fata! iti iei o piatra de pe inima asa pe mess...stai aproape de el sa nu lasi sa se raceasca prietenia dintre voi ( eu am facut asta si acum sufar crying((()si daca il faci putin gelos cu alti tipi sa te iei cu ceilalti in brate etc( dar nu des ). Succes