| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa. ti dai seama cand un baiat te inseala?

Răspuns Câştigător
| Marius20 a răspuns:

M-a amuzat teribil ce a spus, cert este faptul ca daca te inseala devine rece cu tine in toate, pat, iesiri etc. Incearca de fiecare data sa termine cat mai repede... (ma rog asta depinde prin ce intelegi tu inselat)

4 răspunsuri:
| cami_1122 a răspuns:

LOl! nu mai e la fel ca inainte, evita mai mult discutiile.sau poti chiar tu sa aflii intrand pe o alta adresa fiind alta fata, dati intalnire cu el, si vezi daca pica in plasa!happy

| cosss a răspuns:

Cand are puta mereu pe "geanta"...))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea ta este usor imprecisa. te referi la o inselare d.pdv.sexual

intrebarea e usor imprecisa. daca te referi la inselarea d.p.d.v.sexual intuitia feminina te va face sa simti imediat., ea nu te va insela niciodata.imi permit sa observ ca, odata ce ai pus intrebarea, ai oarecare indoieli, intuitia ta deja iti vorbeste. daca ar fi sa te sfatuiesc, as spune ca, daca il iubesti muli si el te iubeste deasemani nu e cazul safaci o tragedie. cel mult fa zambind cateva aluzii ca el sa stie ca stii si fa-l sa inteleaga ca aventurile lui te-ar mahni. daca te iubeste nu va recidiva. dar daca devine sarcastic si chiar considera ca u\"un barbat are datoria sa nu ierte nimic"atunci paraseste-l fara regrete:e un cinic...sa nu uiti ca totdeauna exista cineva potrivit pentru fiecare. dragostea cersita nu mai e dragoste.
numai bine.
.

| roshkatzika a răspuns:

Dupa ce faceti dragoste, vezi cantitatea de sperma pe care a emis-o. daca nu ati mai facut-o de mai multe zile iar sperma este putina si neconsistenta, inseamna ca a imprastiat-o si prin alte parti. acum, depinde si cum a imprastiat-o laughing