| madalin_6302 a întrebat:

Cum poti sa vrajesti o femeie ca sa ii placa de tine?

12 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Cere-i cartea de vraji a lui Harry Potter. (glumesc)

Fii dragut cu ea, comporta-te frumos, cuvinte frumoasa, complimente, si fii tu insuti.

Succeswinking

| Psihoyounger a răspuns:

Fiind tu inusti...

by Psihoyounger

daniela
| daniela a răspuns:

Cu mult romantism (flori, cuvinte frumoase etc)

daniela
| daniela a răspuns:

Cu mult romantism (flori, cuvinte frumoase etc)

| dulcika a răspuns:

Cu mult romantism si cu multa vrajeala.scuze` glumeam vorbe frumoase, flori, cadouri, fi dragut, poata-te frumos cu ea, acorda-i atentie multa

| unomprintreoameni a răspuns:

Mai madaline, mai... Tu ai auzit de cuvantul compatibilitate?

| alinaandrei a răspuns:

Fii cald si in acelasi timp indiferent dar printre astea fii romatic du i o floare si fii u insuti caci altfel trebui sa porti masca toata viatza.bafta

| madie a răspuns:

Fii natural, fii tu insuti si dovedeste-i ca intr-adevar esti interesat de ea, ca nu e doar o amageala. Poti apela la picanterii si mici atentii.Ai incredere in tine ca poti daca vrei cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce esti vrajitor, ai puteri magice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce esti vrajitor , ai puteri magice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un BMW...asta face tot.
Nu iti mai trebuie nicio prosteala.

| danycsbraila a răspuns:

O femeie o vrajeti mai bien zis o indulcesti cu vb frumoase dulci atragatoare acum depide si de femeie fata cum e cu tine daca ia iti da atentie u trebuie sa ii dai mai mult si etc...