| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactionez daca baiatul pe care il plac filtreaza cu alte fete?

Răspuns Câştigător
| Ralluuuuu a răspuns:

Nu`l baga in seama
Sigur face asta doar sa iti faca tie in ciuda
Sunt sigura ca si lui ii place de tine.
Si flirteaza cu altele pentru ati face tie in ciuda
Fate ca nu`ti pasa
El asa v-a vedea ca nu te doare daca el e cu altele
Si va veni la tine.:*
Sper ca te-am ajutat
Succes!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e afemeiat si nu merita sa iti mai pui interesul in el.

| LiveYourLife a răspuns:

Cum sa reactionezi?rolling on the floor
asta e treci la urmatorul...
acum daca il placi asta nu inseamna ca nu poate sa flirtreze cu alte fete...
cred ca ar fi foarte special adica unul la un milion care sa nu flirtreze cu alte fete mai sti poate acela e al taubig grin
oricum cu ce te-ar impiedica asta sa-l placi?

| giuly a răspuns:

Spune'i să te filtreze şi pe tine.

| ursuletu a răspuns:

Vai...Rallu de unde sti tu ca de fapt nu-i place lui de fata cu care flirtreaza (nu filtreaza).
Byencutza nu ai ce sa faci adica daca nu ai o relatie cu el poate sa face ce vrea.

| daria996 a răspuns:

Sunt oarecum intr-o situatie asemanatoare.la un tip ii place de mine si mie de el, dar se cam da la altele...partea naspa ii ca mie tot imi place de el.Eu si cu el nu suntem impreuna dar daca am fi si ar continua tot asa i-as zice ca daca vrea sa me vedem sa nu mai fie asa ca ma deranjeazabig grin.si daca contiuna.as trece la urmatoru. Oricum acum sa nu te astepti sa nu mai intoarca capu dupa una sau dupa alta, toti fac asa.dar sa nu fie exageratbig grin