| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactionez daca un baiat ma saruta fara sa fiu cu el?

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ii frigi o palma daca nu-l placi.

Il saruti inapoi daca il placi.

| elamit a răspuns:

Il iei la bataie

| Silvia a răspuns:

Ii dai una in... picior.

| catthshshshs a răspuns:

In niciun caz nu il iei la bataie! Ii atragi in mod civilizat atentia ca nu e bine ce a facut si ca nu accepti asa ceva. Vezi si tu ce reactie are.Asta in cazul in care tu nu il placi...

| Papita a răspuns:

Acum daca te-a pupat. asta e. doar nu te spanzurihee hee

| InSaNe a răspuns:

Hehe big grin asta imi aminteste de o faza tare, eram intr-un parc cu respectiva fata, ne distram, radeam, ne simteam bine, deodata mi-am luat inima-n dinti si am sarutat-o, care a fost reactia ei?
Sincer, nu s-a opus, nu s-a miscat din loc, am continuat si am simtit cum tremura, se inrosise la fata, apoi a ramas fara cuvinte. laughing si mi-a zis ca nu trebuia sa fac asta, dar intr-un fel mai aparte, ca si cum ar fi vrut sa dureze mai mult acel sarut. big grin Daca respectiva persoana nu ma placea, nu vreau sa ma gandesc cu ar fi reactionat, ceea ce iti recomand eu este sa nu fi salbatica, normal trebuie sa ramai usor surprinsa de ceea ce a facut, si sa-i dai verdictul final... in nici un caz, o palma sau alt gen de violenta big grin

| Pupily92 a răspuns:

Daca ti-a placut persoana si sarutul, il tragi de gat si-l saruti si tu odata, daca nu... te uiti urat la el, te intorci si pleci laughing