| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa abordez o fata de pe facebook. E la acelasi liceu cu mine si parca mi-e jena sa-i spun buna...

Răspuns Câştigător
| Modo2102 a răspuns:

Dai un mesaj cu "buna" ca nu ai nimic de pierdut iar daca nu iti raspunde... Asta este, treci peste!✌️

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

De ce sa-ti fie jena? tu doar o saluti, nu o bati
fa-ti tupeu si vorbeste-i

| OnuOnulică a răspuns:

Începi subiectul prin ai spune ceva o năutate din școală... ceva de profesori. ORICEwinking

| neutrino a răspuns:

Daca ti-e jena, atunci stai cuminte pentru ca te faci de ras.

| Andrei258 a răspuns:

De ce incearca nu ai nimic de pierdut spor la treba

| NoRegretsxx a răspuns:

Spune-i "Salut!" laughing
Aiurea..De ce sa iti fie jena?
Nu ii dai in cap si nici nu ii ceri sa ti-o suga.
Fii mai tupeist. Poate si ea te place, dar nu o sa afli pana nu incerci.
Mult succes!

| BlackChocolate1 a răspuns:

Ii scrii:"Buna, stii ne-ar sta bine impreuna!". big grin

| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns:

De ce ti-e jena ma ce dracu' esti "fetita" sa fii rusinos? Daca esti un barbat adevarat fii mai curajos ce dracu' laughing