| viorikutza a întrebat:

Cum sa aflu daca baiatul ma iubeste sau nu?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intrebandu-l.

| yournameplease a răspuns:

Ai mai multe variante.:
1: Daca esti mai tupeista, este simplu te duci la el frumos si il intrebi, daca nu pe mess.
2. Daca esti mai timida rogi pe cineva sa il intrebe, un prieten bun cu el care sa fie prieten si cu tine.
3. Daca esti mai ironica si iti place sa faci glume, poti sa il intrebi in gluma daca te place sau nu. " am impresia ca te uiti dupa mine, cumva te-ai indragostit? ". Acum in functie de reactia lui iti dai seama.