| Alexandra2345 a întrebat:

Cum sa aflu daca si acum fostul prieten ma place?

7 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Il intrebi?laughing

| Sabi07 a răspuns:

Uita`te in ochii lui... privirea da de gol de oricine crede`mawinking

| Nicky29 a răspuns:

Sincer eu inca mai plac vreo 2 fete cu care m-am despartit in urma cu 3-4 ani o dragoste adevarata se uita greu... Deci cred ca daca ati fost ceva timp in preuna si ati facut destule lucruri care sa va aproprie iar motivu despartiri nu a fost chiar unu extraordinar de grav sau chiar daca a fost si el a avut puterea sa treaca peste s-ar putea sa te mai placa.

| eusiatat_9429 a răspuns:

De placut sigur te place, cu iubitul este mai greuwinking

| Minks a răspuns:

Iti consulti globul de cristal sau ghiocul.

| maria_7807 a răspuns:

Pai sincer.o sa se dea singur de gol.laughing, daca vrei sa afli mai repedee nusth.bagate in seama cu el pe mess sau fata in fata si vezi cum iti vb. fundita?

| Alexandra2345 explică:

Daca nu vorbim, nici macar nu ma saluta...pur si simplu se uita fugitiv si atit. vreau ca sa-i para rau.