| darkknight9 a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat mai mare decat mine q 4 ani, avand in vedere faptul ca nu il vad decat duminica la biserica? imi place de el la nebunie dar el acum este in primul an de facultate iar eu sunt de-abia in clasa a 9-a...ma poate ajuta cineva q niste sfaturi? pls

Răspuns Câştigător
| alafaranume a răspuns:

Baga-te in vorba cu el vorbeste despre absolut orice nu conteaza baga-te in seama de vreo cateva ori si vezi daca ii place sa poate conversatii cu tine, daca nu nu insista

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MasterYoda a răspuns:

Invita-l la o impartasanie

| goodyke a răspuns:

Aprinde-ti o tigare, sigur ii va atrage cineva atentia care fumeaza in curtea bisericii big grin

| adrian2k a răspuns:

Du-te la el, Baga-te in seama si spune-i asa cat de subtil poti tu.
"Auzi! Vrei sa iti lustruiesc Crucea?" Si daca el accepta e ca si al tau daca nu nu.