| fantasy01 a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat prin fapte? Raspunsuri urgente dau fundita si voturi

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi nu prea ai cum decat sa afli cat de cat ceea ce imi place si sa creezi tu singura mici coincidente! fundita?

| TheSol a răspuns:

Heii happy
Pur si simplu te bagi in seama cu el. Incerci sa ii comunici despre subiecte comune si vei afla cu ocazia asta si daca te place. Grija la indiferenta feminina, nu-l face sa creada ca esti innebunita dupa elhee hee. Mult noroc. Va functiona! :*

| fresHZoNe a răspuns:

Dezbraca-te si sigur atragi atentia laughing

| danypoli95 a răspuns:

Impingel si se va uita la tinewinking

| hitman_5613 a răspuns:

Pai printr-o schimbare brusca de stil sau fa rost de ceva cesi dorea de mult timp, cayta sa vezi cand merge le film singur sau cu prieteni si ia-ti un bilet langa el, invata ceva nou si interesant ce lar putea atrage cum ar fi sa canti la chitara, stiu si eu... depinde si ce fel de baiat ie