| Chr1s0 a întrebat:

Cum sa conving o fata putin mai subtil cat timp suntem la film sa mergem sa ne mozolim sau chiar mai mult DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cu vreo 200 de lei in mana poti convinge orice fata de pe centura orasului, sa te mozoelesti cat vrei tu.

2 răspunsuri:
| Chr1s0 explică (pentru Violleta2022):

Nu asta, merg cu o fata de care imi place de ceva timp si vr sa mergem la urmatorul pas

| Violleta2022 a răspuns (pentru Chr1s0):

Pe o fata nu poti sa o convingi de asa ceva, trebuie ca si ea sa vrea, ca altfel este hartuire si poate striga dupa ajutor, sau poate implica Politia.