| EduardRP2021 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata din liceu cu mine mai exact pe verișoară fostei mele iubite care mă înșelat acum câteva luni dar a mai incercat sa mai vorbeasca cu mine dar nu mai vreau sa mai vorbim dar am văzut-o cu verișoară ei și mi-a zis buna si mi-a aprins călcâiele după ea și încă o visezi zi și noapte ce pot sa fac sa i aduc o floare va rog da ți mi un răspuns

4 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

Esti in liceu, comporta-te ca un liceean, zambeste-i, nu te lasa usor si poate te va placea, dar crezi ca fosta ta nu vorbea cu verioasa ei despre relatia voastra?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cum se cucereste o fata?
Mergi la ea, ii zambesti, schimbi cateva vorbe politicoase si o inviti la un suc. Cand va intalniti, ii duci o floare.

Insa evita subiectul fostei iubite. Spui ca s-a incheiat si atat.
Nu o discuta de rau, ca vei iesi foarte prost.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Kiran):

"nu te lasa usor si poate te va placea"
Ce sfaturi de toata jena!
E baiat, el trebuie sa curteze fata. Altfel ramane virgin.

| ania a răspuns:

Daca nu esti la varsta, responsabilitatea la care iti propui sa te casatoresto in viitorul apropiat, mai bine las-o in pace.