| CosminYo99 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata e colega cu mine?(fituasa,draguta, sensibila).

Răspuns Câştigător
| ThisGirlHere a răspuns:

Trebuie doar sa o faci sa se simta bine alaturi de tine. Este important sa ai simtul umorului si sa aveti subiecte de discutie. Restu' vine de la sine. Succes! happy

3 răspunsuri:
| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Daca e "fituasa", sfatul meu este sa te apuci de invatat si mai apoi sa-ti stea mintea la femei fituase laughing

Dar ca sa nu fiu rau, iti dau si un sfat foarte buna : fite=proasta cresterehappy, asa ca gandeste-te bine inainte!

| Cernea_Veronica_1995 a răspuns:

Fetelor la place ca baietii sa le faca sa rade, dar nu trebuie sa fii ipocrit in privinta asta. Trebuie sa o faci sa se simta bine cu tine, vorbeste cat mai deschis cu ea, dar nu o forta si cand simti ca ea se apropie de tine, nu te repezii fuga. Fetelor le place ca baietii sa lupte pentru ceea ce vor. Cu cat mai multa sinceritate, cu atat mai bine, crede-ma. Si incearca sa fii cat mai serios, adica cuminte, linistit, ordonat, sa te dai cu parfum, sa mirosi de la o posta, pentru ca fetelor le place asta. Primul lucru care il in minte la un baiat, este parfumul si ochii. Pai cam atat, restul tine de tine, sper sa ai succesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mai bine vezi-ţi tu de şcoală, lasă iubitele după ce termini şi tu o şcoală acolo!
Te pup!