| cosmyn65 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata pe mess?

Răspuns Câştigător
| georgy7165 a răspuns:

Pt inceput vorbeste frumos cu ea si nu fi prea indraznet(adica sa-i ceri nr de telefon imediat pentru ca s-ar putea sa creada ca ai intenti ascunse si sa-ti dea ignore). Daca vezi ca va intelegi si aveti subiecte de discutie, atunci ai putea sa inviti in oras.(dupa ce ati vorbit de vreo cateva ori pe mess.)

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vorbeste cu ea si fa'i complimente.crede'ma ca fetelor le place asta. Dar gandeste'te bine ca e mai bine sa o cuceresti fata in fata daca o cunosti.

| dnxbv a răspuns:

Da-i un buzz si un :*

| Opt1k a răspuns:

Pur si simplu!
"ma topesc dupa tine"
ce coincidenta si eu!rolling on the floor
scuze dar azi am glume in program!

| ra7ul a răspuns:

Pe mess? De ce pe mess? Ti'e rusine sa o cuceresti cand esti cu ea sau de ce pe mess? Nu rezolvi nimic daca cuceresti o fata pe mess, incearca sa fi tu insuti, sa te porti frumos cu ea, sa ii faci complimente dar nici sa nu exagerezi sa creada ca esti vreun obsedat happy. Si mai lasati copii messu, nu traiti pe mess treziti-va! Succes.

| Andrei20 a răspuns:

Ra7ul...omu te-a intrebat ceva, da-i raspunsul daca poti sa il ajuti. App... transfera-i credit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb in sictir pentru prima oara asteapta sa se bace in seama la tine...
e pe bune.
cand intri pe mes si vb u ea ia-o cu texte de alea... abureala vezi u.