| anonim_4396 a întrebat:

Cum să cuceresc o fată?
Sună banal dar eu nu știu, niște replici ceva?
Faza îi că mă gândesc că nu o să mă descurc calumea într-o relație.

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Nu exista sa "cuceresti" o fata,cel putin pentru mine,iar replicile astea de agatat sunt doar subiect de caterinca,daca o sa incerci ceva de genul o sa te faci de ras garantat happy

Incearca sa te apropii de ea, acelasi cerc de prieteni, ceva in comun, sau pur si simplu baga-te in seama cu ea pe Facebook, mai ales daca sunteti din aceeasi scoala.Dar fii tu insati mereu, nu merita sa te prefaci.Nu incerca sa iesi in evidenta deoarece exista probabilitatea ca o sa te faci de ras cumva ((am patit tongue ))

Mult succes la "cucerit" laughing)

1 răspuns:
| Withoutnamenoname a răspuns:

Poarta-te natural. Daca te straduiesti prea mult se observa si nu da bine