| Lorena0987 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat cu care n-am vorbit? Mereu se uita la mine cu ochi mari si ma intorc cu spate e un semn bun sau un semn rau?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Incearca sa ii zambesti cand il vezi ca se uita. Priveste-l in ochi. Vorbeste cu el. Daca e bleg si nu face nici o mutare dupa ce faci toate astea, mai pune o intrebare aici happy

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ai un fund beton de te intorci cu spatele la el?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Disperato, ala nu stie cum sa scape de tine si tu vrei sa-l termini psihic

| RAY a răspuns:

Da e bine inseamna ca te vede toata cu ochii mari, daca tot i intorci spatele se va satura sa te priveasca, asa greu e sa vb cu el?

| Holiday a răspuns:

Faptul ca te intorci cu spatele nu poate fi semn bun decat in doua situatii. Ori ai un posterior irezistibil, ori ai lipita pe spate o foaie de hartie cu nr. tau de telefon si cu indemnul "suna-ma!". Altfel, daca el te priveste si tu te intorci e semn rau pentru el si se pare ca si pentru tine pentru ca inteleg ca vrei sa-l cuceresti, nu sa-l indepartezi.