| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat care e mai mare ca tine cu 3 ani!

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Au mai fost intrebari de astea. Sa fi cat mai naturala si ingrijita. sa te porti frumos si sa fi finutza.fi deschisa si sociabila.o fata rafinata in comportament si gandire spune multe. sincer, nu m-ar deranja deloc sa am o fata mai mica ca mine cu 3 ani. doar sa fie matura in gandire. good luckwinking

3 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Incerci sa pari cat mai matura.Te imbraci corespunzator, iti lasi parul dezlegat(daca il ai lung)...Incerci sa pari ca esti mereu sigura pe tine si indrazneata.

Sucees!

| moriordie a răspuns:

Da cum cuceresti un baiat care e mai mare ca tine cu 14 ani?

| gegimumushik a răspuns:

Si lui i-a placut prima data de mine...si apoi eu si acum nu mai stiu daca ma placecrying