| xXx3оЛуШкАxXx a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat mai mare decit tine cu 2 ani? astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| MeYouUs a răspuns:

Aparentele nu sunt cele mai importante dar totusi trebuie sa arati bine. Imbracate dupa gustul lui (bine inteles daca si tie iti place acel gen) fii curata si dichisita si razi la glumele lui, poartate prieteneste cu el si o sa vezi ca va veti apropia tot mai mult. sper ca te-am ajutat. fundita?

4 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Ii spui ca il placi. Daca si el te place, l-ai cucerit daca nu, nu.

| Bibutzu a răspuns:

Buna!

Baietii mai mari sunt mai maturi.
Deci le place foarte mult la o fata un corp bine facut .90-60-90...cred ca ar fi super daca ti-ai pune in valoare formele si caracterul feminin!
Imbracate cat mai matur ( observa vestimentatia fostelor iubite ale lui sau ale colegelor). Prin preajma lui comportate ca o adolescenta matura.nu ca o fetita cu fite!
Cred ca va functiona. succes!

| 5SOS a răspuns:

Te comporti de parca ai fii cu 2 ani mai mare! Ce altceva sa faci? Adica nu ne-ai spus ce ii place sa faca...ce nu,cum arata, despre ce e interesat, adica cum sa stim noi asta daca nu spui nimic de el in afara faptului ca este cu 2 ani mai mare decat tine.

| FireBoy a răspuns:

Te dai pe langa ellaughingsi cand vrei ii spui ca il iubestiwinking