| sMileY_6558 a întrebat:

Cum sa cucersc un baiat? funda love struckx

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dar ești sigură, că îl vrei neapărat pe ăla, și nu pe altul?
Bărbații tineri sau mai puțin tineri, sunt foarte dornici de aventuri, 75% problema este rezolvată din pornire... Mai trebuie să îl informezi că vrei să îți petreci câteva nopți cu el și este 85% -90%, al tău. Pentru o relație serioasă de durată, este ceva mai complicat, dar tot vei trece, prin patul lui. Trebuie să îl convingi prin tot cea ce faci, că îi ești cu mult mai necesară, decât alta, și în pat și în afara patului.

| Азбука a răspuns:

Cu feminitate, farmec si inteligenta.

| Diddy a răspuns:

La petreceri, desi vrei sa iesi in evidenta si sa-i atragi atentia nu uita ca nu devii "vizibila" daca te dai in spectacol. Asteapta momentul potrivit, prinde-l singurel si intreaba-l daca ii poti oferi ceva de baut! Fii foarte sigura pe tine si lasa-l sa se indragosteasca de atitudinea ta! Baietilor le place sa fie luati prin surprindere de fete care au incredere in ele! Daca nu raspunde invitatiei tale, nu te bosumfla!
La scoala, nu e recomandat sa apari in fuste scurte, cu decolteuri adanci sau pe tocuri chiar daca stii ca asta e imaginea promovata de colegele tale in cautare de popularitate! E de-ajuns sa atingi subiecte de discutie comune cu baietii ca sa-I cuceresti instant: masini, motoare, muzica sau chiar fotbal! Ca sa-l surprinzi, afla care-i bandul lui preferat si lasa-i in banca ultimul lor album! Nu uita sa semnezi biletelul pe care-l lipesti de album ca sa stie de la cine e…
In parc, siuatia e si mai simpla…Se da cu rolele, bicicleta si stie sa faca cele mai cool trick-uri? Echipeaza-te, sari in calea lui pe aleile deja inverzite si roaga-l sa-ti explice cum sta treaba cu ultimele new entry-uri in materie de astfel de trick-uri…Ii va placea sa faca pe instructorul de sport si sa-si arate inca o data calitatile de sportiv adevarat in prezenta unei fete!

Indiferent de loc si de strategia pe care decizi sa o abordezi, nu uita sa ai incredere in tine, sa emani siguranta si sa ai o atitudine foarte relaxata si cool! Si nu uita sa zambesti tot timpul!

In cazul in care lucrurile nu ies asa cum ti-ai imaginat, nu te demoraliza: Fat Frumos s-ar putea sa nu fie tocmai el. Insa nu uita ca te asteapta pe-aici pe undeva, mai aproape decat ti-ai fi imaginat!

| Dearscorpion a răspuns:

Fii tu insuti

| asdasasasas a răspuns:

Te dezbraci si aduci mancare

| geo691 a răspuns:

La prima vedere cu infatisarea ta apoi cu farmecu tau.

| JustMe_8048 a răspuns:

laughing...dezbracate in fata lui sh sa vezi ce repede vine la tine. laughing nu se va mai satura de tine.iti garantez. daca arati bine nu va mai fi nevoie sa ii spui teorii ...pentru ca va veni el la tine.b-)

| Didiuxx a răspuns:

Pe cine vrei sa cuceresti pe G?

| sMileY_6558 explică:

Baiatul de care imi place