| Alexandra2345 a întrebat:

Cum sa fac ca fostul meu prieten sa regrete ca ma pierdut?

Răspuns Câştigător
| LinNaA a răspuns:

Sincer si eu acum ma gindesc cum sa fac ca fostul sa regrete ca ma pierdut! am hotarit mai intii de toate sa imi schimb loockul,si acum vrea sa am ceva cu unu din prietenii lui cei mai bun. special ca sa-i fac in ciuda.,nu-i va placea,dupa o sa ma stradui sal cuceresc! o sa ma prefac ca nu ma intereseaza,de obicei baietii sunt atrasi de fetele care ii ignora si se straduie cu orice pret sa le atraga atentia! asa se va indragosti de mine,peurma imi va propune sa fim din noy impreuna,eu o sa il accept, imi bat joc de el vreo citeva zile, il folosesc un pic sapoi ii dau papucii! prima oara cind ne-am despartit el a fost cel care a vrut asta! nu ma pot lasa invinsa intr-asa un mod-sa-mi dea el papucii.neaa nu merge faza asta, ma voi razbuna pe el suta la syta, principalu ma simt puternica si in stare de a face orice pentru imi lua revansa! sper ca ideile mele te-au ajutat! Succese! Fii tare!(astept funda)tongue

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,fiind cat mai indiferenta cu el si ignorandu-l,asa il poti face sa regrete ca te-a pierdut,daca ii arati ca nu iti pasa de el, il va durea indiferenta si nepasarea ta.Fa-ti un prieten si asa va regreta ca a pierdut o fata ca tine, indiferenta doare.

| Nextone a răspuns:

Nu prea mai ai ce sa faci acum, decat sa fi indiferenta, sa fi fericita si sa gasesti pe altcineva.In rest isi poate da seama doar el singur in timp, mai ales daca o sa gaseasca o fata mai rea ca tine, care sa ii faca zile fripte atunci isi va da seamahee hee

| alina44 a răspuns:

Traieste`ti viata! daca tu esti fericita,razi,te distrezi,el o sa creada ca despartirea d el nu te-a afectat. si asta o sa-l doara tare. fii apropiata de alti baieti, razi cu ei, astfel incat sa-l faci sa`si doreasca sa fie in locul lor. baftalove struck

| Priiincesss95 a răspuns:

Incearca sa iti faci niste poze mai sexy le pui la avatar sa vada el.sau pe hi5/facebook unde crezi ca poate vedea el.
Multa bafta.

| Alexandra2345 explică:

Ce sa fac daca pina acum nu l-am uitat tot m-ai tin la el ca si inainte...pun efort in asta.eu nu am mindrie.nici nu stiutiu ce sa fac?

| HahahaAb a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare, daca vede ca esti OK el se va simtii ca drq.Fi prietenoasa cu prietenii lui, cu el, si o sa vezi ca tot el regreta.