| yssabela a întrebat:

cum sa fac ca la mozila sa-mi apara direct google nu yahoo? plss ajutati-ma funda desigur! scuzati categoria dar e cea mai vizitatalove struck

Răspuns Câştigător
| Adeliи97 a răspuns:

Sus de tot mai in stanga scrie "tools", dai pe el, apoi pe options, si scrii ce pagina vrei sa-ti apara, in cazul tau google si apoi dai OK
sper ca te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Te duci (dupa ce ai deschis mozilla) in partea stanga sus si alegi rubrica tools (instrumente), dai clic si se va deschide o fereastra care are mai multe rubrici si alegi rubrica options (optioni), este ultima rubrica, dai clic pe ea si se va deschide alta fereastra, in partea de sus a acesteia gasesti mai multe rubrici, dar prima din stanga se numeste general, dai clic pe ea si vei observa ca se modifica continutul ferestrei, vei observa ca exista o rubrica unde scrie home page (acasa), acolo vei tasta (dupa ce stergi yahoo) www.google.ro, dupa aceea dai ok si inchizi toate ferestrele, inchizi mozilla dupa aceea o deschizi si o sa vezi ca se deschide cu google.

| Zenga210 a răspuns:

Ai acolo sus la mozila TOOLS -dai clic pe OPTIONS. dupa care iti apare o fila si acolo ai home page stergi ce scrie si pui asta http://www.google.ro/

| gaby1270 a răspuns:

Scrii sus la link www.google.ro si cand iti apare pagina de la google, tii apasat pe google pe pagina nu pe link si pui pe casuta
incearca asa al mine merge