| DarkVip a întrebat:

Cum sa fac ca o fata sa poata face sex cu mine?

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

Depinde ce fata? colega de clasa, amica, prietena mai apropiata tu nu ai specificat nimic cati ani are ea, cati ani ai tu...

11 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

-Să ai peste 18 ani.
-Să ai o rachetă lungă.

| grab a răspuns:

Dupa cum vezi, la asa intrebare asa raspunsuri.

Mai omule, daca vrei un raspuns adreseaza-ne o intrebare completa si cu date mai exacte.

Altfel toata lumea te considera troll si te trateaza ca atare.

Oricum, adu-ne noua fata aia, facem noi sex cu ea, vedem ce butoane trebuie sa apasam si iti facem si tie o diagrama dupa aia.

| kzd a răspuns:

Nu poti sa faci asta, decat daca ea vrea sa faca asa ceva si cam trebuie sa fiti impreuna pentru asta. Sau femeile usoare laughing, dar asta e pe bani. laughing

| WildDream a răspuns:

Sa platesti una ca daca pui intrebari de genu e clar ca asta e cam singura ta solutie...

| MetalHead04 a răspuns:

Obsedatule day dreaming.

| Antyss08 a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la American Pie...
Pe tine doar sex-ul contează?

| Antyss08 a răspuns:

Perfect de acord.

| Constantin112 a răspuns:

rolling on the floor))))

| LilacGoddess a răspuns:

Dacă vrei numai sex cu ea şi încă nu s-a culcat cu tine, caută-ţi alta. Măcar nu îi pierde timpul...

| D3ZIS a răspuns:

Nu poti... trebuie' sa vrea.
si sa ai si "cu ce " laughing))
oricum bafta big grin