| CristiR a întrebat:

Cum sa fac ca o fata sa se indragosteasca de mine?
Nu stiu nimic despre ea,
nu facem aceas scuala,
o vad fiecare marza si vinere, facem acelasi sport,
si e tare frumoasa!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| chiury a răspuns:

Fi tu insati si incearca sa fi amuzant(fetele adora asta) si comporta-te frumos cu ea si dai semne ca o palci si fai gesturi care sa nu le uite ( ex : las-o sa iese ea prima si zii dupa fete ) si asteapta sa se aprinde scanteia dintre voi

| adi123_2132 a răspuns:

Pai prima data abordeaz-o.pur si simplu du-te la ea si spune-i buna sau salut, da sa stai relaxat, drept si sa zambesti usor. apoi astepti sa vezi daca iti zambeste si ea sau daca e entuziasta mrg...vezi ce-ti raspunde dupa salut ca sa vezi ce zicihappy pastreaza o conversatie prietenoasa si la sfarsit cerei nr de telefon, id...te descurci uhappy

| laptesiciocolata a răspuns:

Raspunsul e simplu: Nu poti. Daca ea te va vedea ca stai in limba dupa ea, nici nu o sa te bage in seama.
1) Vorbeste cu ea...
2) nu mai ai nevoie, daca stii sa manevrezi bine pasul 1 te vei descurca, hai ca esti baiat mare happy