| Hopefree a întrebat:

Cum sa fac cand o fata te place si pare ca nu prea te baga in seama? spune-timi ce as putea sa fac sa o impresionez sau ceva de genu? sa ma bage in seama

2 răspunsuri:
| rozbombon a răspuns:

Poi mergi la ea vorbesti cu ea, o intrebi ce face si o sa vezi ca si ea o sa continue, o inviti undeva la un suc te dai bine pe langa ea si o sa te bagebatting eyelashes. Mult succes!:*

| DeliaDaniela a răspuns:

Comunicarea >> e cea mai importanta! Intra in vorba cu ea si o sa vezi ca o sa te bage in seama!
Si un lucru important as spune eu, este sa o faci sa rada si sa se simta bine langa tine! Crede-ma, daca reusesti sa o faci nu numai sa zambeasca ci si sa rada, e un semn bun!
baftawinking