| Alexprayer a întrebat:

Cum sa fac, imi place foarte mult o fata si anul acesta am balul bobocilor si logic imi trebuie si o partenera...Aceea fata pe care o plac as vrea sa fac cumva sa am curajul sa i spun ca imi place de ea ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa o inviti la bal si vezi daca te accepta, reactia ei... Daca doresti te sfatuiesc sa ii spui fata in fata, asa ii poti vedea reactia. Succes!

| tabittha a răspuns:

Pai ce am putea sa-ti spunem mai mult decat: curaj! Invit-o la bal! Daca te accepta va fi foarte bine, daca nu, ai castigat experienta de a invita o fata la bal. Vezi?
Oricum ar fi, tot bine e. Iti recomand insa sa o faci cat mai frumos posibil si sa nu-ti pierzi cuvintele. Fii dulce, nu te da macho man si eventual cumpara-i o floare. Va fi impresionata. Succes!

| ionuutzuu a răspuns:

In primul rand sa scapi de inhibitii...