| kidz0r a întrebat:

Cum sa fac o fata sa ma placa zicetzimi pls ceva smecheri ca de obicei merg in oras cu o fata si nu stiu despre ce sa vorbesc cu ea asa in cat sa ii placa putin de mine mai mereu vad fata de care imi place cu cine nu trebuie si m-am saturat doare sa vezi prs iubita cu altcineva nu? deci daca ar fi ceva sa imi spuneti cam ce si cum sa vb cu o fata incat sa-i placa de mine sau noh zicetzim cam tot ce stiti in "Arta Seductiei" sa zic asa multumesc anticipat :* PS: pupa doar pentru fete ca doar ele stiu cei mai bine daca ii si un baiat care stie cate ceva despre fete poate char mai mult mersi mult frate anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| alinuta113 a răspuns:

Ca sa te placa o fata trebuia sa fii hotarit pe ceia ce zici, nu te ride tot timpul arati ca esti un tip solid si totul e la minele tale! Vorbeste frumosncu ea! Nu vorbi urit! Fii amabil! Vorbeste de iubire! Spune-i ce ai avut in trecut si zii iata acum vreau o fata ca tine sau chiar tu imi placi mult si vreau sa fiu cu tine! succes

18 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai incearca sa fii cat mai natural, sa o faci sa zambeasca mai tot timpul pe parcursul conversatiei, dar sa nu o iei cu vorbe fara farmec, ca sa spun asa. ia-o ca pe un joc, incearca sa nu te impacientezi. gaseste tot felul de subiecte: ce muzica ii place, cum isi petrece timpul liber, etc. bafta:*

| Linda a răspuns:

Citeste niste carti interesnate, i le poti povesti, glume bune...

| Aia cu cap mare a răspuns:

Spune-i sh tu ca...so imbracat fain sau ca iti plac blugii ei sh din astealaughing
da vezi sa nu o iei cu replici dinalea...laughing
nu iti zac sa fii tu ca o sa iti zaca astialati asa ca...noroclaughing

| Saori a răspuns:

Pai in primul rand, trebuie sa nu faci miscari marete. Zambeste-i mult fetei, si, la un moment dat, adica vezi ca ii prieste, mai fai din cand in cand cu ochiul ( eu mor cand imi face un tip cu ochiu' day dreaming big grin)apoi. intra mai in detalii cu ea.intreab'o. nu stiu.de hobbyurile ei sau. daca ei ii place...[un anumit lucru] dar fara sa fie banal si fara sa para o intrebare d'aia a unui copil mic [ tie iti place inghetata? da' de cee?]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate
1. kid"z0r" - asta deja e nume de counter-strike stai prea mult timp in casa si prea mult pe mess uiti de lumea in care traiesti tu! Baga bine la cap fratelo...
2. Fa`o sa rada... e destul de greu daca tu stai toata ziua in casa si doar la scoala si CS!
3.Mergi cu ea prin oras, gasiti voi un subiect despre care sa vorbiti spune-i amintiri de'ale tale ce ai patit dar nu o plictisi cu subiecte din astea...
Combina 'interesu(de a fi cu ea) cu placerea(fii haios... fa`o sa rada)
Atentie boss, cand vorbeste cu ea ...cand ii propui ceva incearca sa zambesti si tu laughing)

Bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa si mie imi place de o fata si nu stiu cum sa fac sa fiu cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie sa ii spui ca iti place de ea
astepti cu timpu ii dai mereu dreptate
daca se ia cineva de ea te iei de ala
ii dai mereu dreptate
fi sincer cu ea
am avut o iubita {1 an} dupa ce s-a despartit
acum am o prietena care ii place cat de cat de mine din comportamentul meu {ce am scris mia sus}
bft {torresradu@yahoo.com id meu de mess}
bft

| dragonballz a răspuns:

Zii siplu frate ca nute mananc bai fata eu te plac tu ma placi zii da sau nu simplu copiilor

| iuli4ca98 a răspuns:

Pai daca tot ai intrebat. La inceput poartate mai linistit si vorbeste despre o gluma sau ceva de genul fa-o sa rida apoi cid deja v-ati cunoscut mai bine arata-i cine esti dar cu prudenta. Asta intodeauna merge.

| bianca_2777 a răspuns:

Nu de cuvinte avem nevoie noi... dar oricum, sunt destul de importante si ele. dar cand iesi cu o fata trebuie sa fi foarte atent si la comportari, la cum te exprimi, la gesturi si binenteles sa ai grija la fetele care-ti plac... bafta

| IonutzRzv a răspuns:

Ca sa te placa o fata trebuia sa fii hotarit pe ceia ce zici, nu te ride tot timpul arati ca esti un tip solid si totul e la minele tale! Vorbeste frumosncu ea! Nu vorbi urit! Fii amabil! Vorbeste de iubire! Spune-i ce ai avut in trecut si zii iata acum vreau o fata ca tine sau chiar tu imi placi mult si vreau sa fiu cu tine! succes

| IonutzRzv a răspuns:

Ca sa te placa o fata trebuia sa fii hotarit pe ceia ce zici, nu te ride tot timpul arati ca esti un tip solid si totul e la minele tale! Vorbeste frumosncu ea! Nu vorbi urit! Fii amabil! Vorbeste de iubire! Spunei ce ai avut in trecut si zii iata acum vreau o fata ca tine sau chiar tu imi placi mult si vreau sa fiu cu tine! succes

| Alin_6386 a răspuns:

Cum fac sa ma placa o fata? Am 13 ani.iam spus toate sentimentele mele pentru ea.iam dat o floare si o ciocolata, am invitato la un suc, dar tot ma refuzat si nu stiu dece. Va rog cine poate sa ma ajute?

| anny_6252 a răspuns:

Incearca sa fii sincer, sa fii asa cum esti... o sa aprecieze mult, incearca sa afli ce ii place ei, de aici si sunt temele de discutie...

| kidz0r explică:

Ms moooolt all :X

| kidz0r explică:

Si cand vb cu ea sa folosesc limbajul corpului?

| gabytu909 a răspuns:

Ma ii zici asa fa imi place de tine vrei sa fii cu mine zii asa

| lifesecrets a răspuns:

Ok. chestile astea sunt de la fete. pe scurt asa vreau ele sa fi cu elebig grin nu vreau sa fiu rau dar fetele le joci usor pe degete thinking daca ai putin charm putina charsima si doar putina psihologie si cativa pasi nu foarte grei dar conteaza sai repsecti probabil sunt doar 5 pasi. 1. te cunosti cu ea. o scoti la un suc ceva. ma rog crede-maoh go on no sa fie interesata daca nu te place 2. ai sa vezi ca nu e interesata. si pur si simplu o respingi dar nu ma refer sa. o injuri sau sa nu o bagi in seama sa nu fi atat de deschis. cu ea. intr-un fel sa nu flirtezi deloc! si asculta DELOC CU EA nu arata slabiciune 3. e simplu incepe sa te palca incet dar o simpatie nu mai mult dupa care se transforma incet intr-un lucru. o mica gelozie 4.o scoti din nou in oras si aici trebuie sa ai charmul. sa o faci sa se simta bine. fi pe gustul ei. daca e nevoie MINTEoh go on nu iti spun sa iti minti prietena sau ceva doar minte daca e nevoie si crede-ma incet daca vede ca esti pe gustul ei iti cade la picioare ca si un os. pasul 5. dupa cateva iesiri ca gen pasul 4 in pasul 5 o scoti in oras si a da. am uitat sa mentionez. in pasul 4 e neaparat sa iesi doar tu cu ea si chiar daca iesiti mai multi o tragi intr-un coltsad si vorbesti cu ea pentru ca dupa pasul 3 devine un fel de gelozie ma rog. pasul 5. poti sa iesi si cu prietenii si cu ea deodata dupa cateva ieseli din pasul 4 dupa ce ai vazut ca deja te RAPESTE din priviri thinking la pasul 5 doar trebuie sa fi amuzant dar nu penibil sa fi pur si simplu tu gandeste-te ce fata nu iar place sa aiba un baiat pe gustul ei thinking amuzantthinking si sa fie si cum vrea el crede-ma domina chestia DOMNINA si app mintea umana daca nu este iubire la prima vedere si vrei sa faci tu sa te placa este programata intr-un fel iar acel fel doar psihologi. si alti oameni stiu sa o joace thinking doar am ajuns la chestia cu amuzamentul nu fi insistent nu fi ca si in pasul 4 serios si charmant fi amuzant istet si talentat de aici iti cade la picioare si te vede ca printul pe cal trebuie sa respecti bine pasi intr-un fel cum spuneam trebuie sa-ti explic si ce ti-am zis sa intelegi de ce ti-am zis deci simplu 1. le spui ca le placioh go on gata ele cred ca esti innebunit dupa ea si nu mai vrea nimic de la tine 2. vad ca tea pierdut si te vrea inapoi pentru ca tu o refuzi. iar 3. incepi sai dai ceea ce vrea 4. sa fi serios si pe placul ei gen cadoul perfectthinking si 5 simplu fi tu sa te vada si cum esti tu dupa care crede-mathinking este lesinata dupa tine daca va potrivitibig grin acest truc mi-am dat seama de el si chiar si acum functioneaza dupa 7 ani de folosinta big grin sa-mi spui rezultatul oricum chestia asta dureaza maxim o luna minim o saptamana
sa-mi spui pe parcurs ce iese iti doresc numai bine wavedar te rog sa-mi spui evolutia situatiei si daca functioneaza daca apare ceva gresit ma contactezi pe TPU vorbim iti dau id-ul meu si iti mai dau niste sfaturi daca le vrei... succes!