| offfffff a întrebat:

Cum sa fac pe un baiat sa ma iubesca

Răspuns Câştigător
| alleecsandra a răspuns:

Atrage i atentia cu priviri, zambeste i, fa l se simta atras de tine si apoi fa te indiferenta! crede ma functioneaza!

10 răspunsuri:
| steluta_7203 a răspuns:

Arata-i ca-l iubesti, fii blinda cu el. Arata-i tot ce poti tu mai bun fii mindraa, dar cel mai important iubestel cu adevarat.

| claudiu123 a răspuns:

Lollaughing nu poti sa'l faci sa te iubeaska trebuie sa vada acel ceva din tinewinking stai calma ai o viata de trait si vei gasi 100 de baieti care vor vedea acel ceva in tine nu poti face pe nimeni sa te iubeaskawinking bafta funda pls puppy dog eyes

| par3ye a răspuns:

Incearca si stau mai mult cu el, dar singuri si daca esti in masina prefate ca adormi pe pratul lui si daca nu la un picnic sau ceva de genu, cazi pe elhappy! cu mine a mers s!

| Hmmmm a răspuns:

Dragostea cu sila nu se poate!
banuiesc ca i-ai dat deja d inteles ca il iubesti, nu? daca nu ai facut-o ar cam fi timpul. daca ai facut-o si a zis nu, trebuie sa mergi mai departe.stii dc? pune-te putin in locul lui.nu face altuia ce tie nu ti-ar placea sa ti se faca! ti-ar placea sa ai p cineva care sa iti zic zilnic ca te iubeste si sa insiste? stiu ca nu ti-ar placea! sunt sigura! ei bine, asa nici lui nu i-ar placea sa il stresezi cu asta. daca stie ca il iubeste in mom in care te va iubi, daca te va iubi candva, va veni el la tine.pana se intampla asta tot ce poti sa faci e sa incerci sa il uiti.asa va fi mai bine si pentru tine si si pentru el.

| GdX a răspuns:

Baietii nu iubesc niciodata cu adevarat. Dar atrage-i atentia, da-te pe langa el, alinta-l...si multe din astea.

| Angel !!!!!!!! a răspuns:

Fi tu! Chiar daca nu arata, baietii vor ca fetele sa fie naturale, sa fie ele... bine ca mai sunt si alti care vor sa aiba o iubita mai " parasuta " dar nu cred ca e cazul tau! Incearca sa vorbesti cu el despre xce, sa vb deschis ca si cand il cunosti de o viata, un zambet frumos, o privire mai speciala poate da roade!

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Nu poti face un baiat sa te iubesca dal poti face sa se indragosteasca de tine si cea ce a sp alex nu e iubire crede-ma... incearca sai atragi atentia si fa-l sa se indragosteasca de tine si apoi va urma sa te iubesca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta ma intreb si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasate goala sa te vada goala ca 100% te va iubii. merje?

| ionelush_6112 a răspuns:

Arata-i ca nu prea iti pasa de el ignoranta doare cel mai tare daca vede ca esthi moarta dup el o sa inceapa sa-si bata joc de tinee te va invarti asa cm va vrea el,dar fa in asa fel inkat sa-i acorzi doar putina atentie iar daca vezi ca nu merge cel mai bun sfat e sa renunti,nu o lua in nume de rau, dar nu e corect sa lupti pentru ceva ce nu-i al tau, chiar asta mi se intampla sh mie acum... sper sa reusesti ce iti doresti mult succes!