| Dyony01 a întrebat:

Cum sa fac sa am sani mai frumosi, nu imi plac deloc trebuie sa port mereu sutienul pentru ca sunt tuguiati. ce pot face sa ii am mai frumosi, dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu poti sa faci mai nimica adica si ai mei sunt la fellaughingsi a multor fete dar asta nu inseamna ca nu sunt frumosi blushing
Si eu trebuie sa port mereu sutien I don't want to see Pt ca altfel arata putin cam aiurea...dar asta e oricum sunt sg ca si asa sunt frumosihee hee

Baftabig hug

posy

6 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Si sanii tuguiati sunt frumosi

| VadTot a răspuns:

Cred ca te uiti atit de mult in oglinda incit oglinda a inceput sa o ia razna si iti da o imagine neclara deci parerea mea este sa schimbi oglinda sunt ferm convins ca dupa aia vei avea o parere buna despre sanii tai,,,laughing)

| Phutui a răspuns:

Sanii tzuguiati, imi plac :X:X bine ca nu is lasati big grin

| Dyony01 explică:

Aveti chef d glume?

| thefirstangel a răspuns:

Pai...am auzit ca daca faci flotari ti se fac sanii frumosi

fundA?

| euionutz a răspuns:

Iti trimit un mail sa imi trimiti o poza sa te pot ajuta?