| biancaaaaay a întrebat:

Cum sa fac sa excit un baiat fara a-l atinge prea mult. Adica suntem afara si eu vreau sa ii vad reacția asa fara sa il mangai si chestii dinastea? Voi băieții cum va excitati?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu cat esti mai goala cu atat te vrea pentru sex, dar fi fara griji ca pentru o relatie nu te vrea daca vede ca esti curva, sti cum e daca te vinzi ieftin nu te vrea nimeni

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care observi ca se uita/te prveste la/pe tine mimeaza ca iti mangai sanii sau daca esti mai indrazneata "pasarica". De asemenea ai putea sa-i prezinti bineinteles cu totul "accidental" sau "ca din intamplare" chiloteii mai ales daca ai niste boxeri de dantela sau tanga.Incearca,fii si tu mai creativa big grin.

| Mussette a răspuns:

Este precum la limba romana:
-comunicare verbala ( ce vorbesti);
-comunicarea nonverbala (gesturi, mimica);
-comunicarea paraverbala (tonul vocii, intensitatea sa).winking tongue