| AnaiD_3125 a întrebat:

Cum sa fac sa imi scot un tip din minte? nu mai suport il visez mereu.imi place de el, cred ca m-am si indragostit dar imi doresc sa il scot din suflet pentru ca el nu a facut nici un pas decat mi a zambit de cateva ori... ce sa fac? nu mai suport ma ia cu fiori numai cand ma gandesc la el.mersi

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Incearca sa te infrunti pe tine si dupa sa gandesti pentru altiihappy

Tine minte: daca tii la el spune-ihappy

| ImHereForYou a răspuns:

Daca il pl dc vrei sa-l scoti din minte... poate ca sub zambetul acela este o fira timida careia ii e rusine sa recunoasca dragostea

| ThePinkPanther a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie. El pare indiferent dar eu cand ma gandesc la el si toate miscarile lui parca devin hipnotizata. Nu incerca sa il uiti. Incearca mai bine sa afli daca te place si apoi daca sentimentul nu este reciproc... imi pare rau pentru tine. Daca vrei mai putem vb sa ne sfatuim reciproc in problemele noastre. Vbim pe privat si sper ca te'am ajutat.

| sysy_1065 a răspuns:

Buna! pai ce sa-ti zic. incearca sa vz daca si el te place cu adevarathbatting eyelashesdaca va placeti aman2 puteti fi impreuna daca nu. sfatul meu e sa te combini cu un alt baiat care iti place cat de cat de el si asa o sa-l uiti :"un baiat se uita fiind cu un alt baiatwinkingsper ca te-am ajutat! succesbatting eyelashesfundita?:*

| GanjaMan_1657 a răspuns:

Simplu facem cunostinta

| Berbecu a răspuns:

E simplu: te combini cu altcineva, el e cumva singurul baiat din zona? lumea e plina de baieti draguti...du-te in club ametestete putin apoi. vezi u, o sa iti treaca de el.big grin Bafta!big grin

| LifeIsMyColor a răspuns:

Paii. Daca il cunosti si sunteti prieteni foarte buni ii zici ceva gen " Cum pot sa'i zic unui baiat ca il plac? " si el probabil o sa-ti zica " Ii zici in fata " si tu o sa zici " Hai sa exersam " si apoi ii zici " Te plac " si el o sa iti zica " E bine, du'te si spune'i " si tu o sa zici " I'am zis deja. " si o sa vezi reactia lui | asa am facut si eu si crede'ma a mers | dar daca nu vrei sa te complici asa ii zici direct " Te plac! " sau daca nu il iei pe ocoliteee big grin daca vrei sa-ti zic mai multe da add la me.cooki3 :]! Daca nu il cunosti trebuie sa faci cunostinta cu el iar daca ti'e rusine sa ii zici "Buna. Cum te cheama? " gaseste prieteni de ai tai care il cunosc si roaga'i sa iti faca cunostinta cu el :]! Baftaa :*!

Răspuns utilizator avertizat
| johnjohnyy_2100 a răspuns:

Eu cred ca doar indiferanta lui te face sa te gandesti la el si daca te-ai combina cu el ar disparea aceasta atractie fata de el. nu uita creieru controleaza totul...