| TheWildRose a întrebat:

Cum sa fac sa ma bage un baiat in seama pe mess, sa imi trimita sms-uri etc? pupiciii:*

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Baga-te tu.
Daca vezi ca e dispus sa discute cu tine, atunci pe parcurs o sa-i mai dai si cate un mesaj, o sa vezi daca ii convine sau nu.
Daca tu astepti asta de la el, e posibil sa astepti degeaba. Ori nu s-a gandit la varianta de a te baga in seama, iar daca tu o faci o va face si el, ori nu vrea.

Take care.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihalachi_Sebastian_1994 a răspuns:

Bai daca te face sa te simti mai bine iti dau id meu de mess:gabi.alex29. Si daca fai in ciuda ca vorbesti cu alt baiat.

| pustoaica5000 a răspuns:

Fa u primul pas dai mesaj cu buna ce mai faci si incet incet inceraca sa vb despre voi si sa il intrebi cum arata fata visurilor lui